Blakeslužby

Grafický ateliér BLAKE se zaměřuje na komplexní i dílčí řešení grafického designu. Rádi vám pomůžeme vytvořit nejen celkovou vizuální identitu firmy, ale navrhneme také jednotlivý design loga nebo rovnou celý grafický manuál či webovou prezentace. Ať už potřebujete připravit redesign logotypu nebo webu, graficky zpracovat nejrůznější reklamní předměty, firemní tiskoviny jako jsou, vizitky, letáky, prospekty, obálky, katalogy, plakáty či rovnou navrhnout nový webdesign vašich stránek, jsme vám k službám.  

Ateliér uceluje jedno pevné jádro, jež dále spolupracuje s ostatními příslušnými odborníky, kteří tvoří nevyhnutelný základ pro vznik kvalitní práce. Díky tomu jsme schopni převést celý projekt přes návrh až k samotné výrobě tedy realizaci.

Myslíme si, že pro vznik kvalitní práce je důležitým prvkem společný dialog s klientem. Individuální přátelský přístup

a upřímné jednání jsou pro nás na prvním místě. K projektům přistupujeme zodpovědně a precizně, snažíme se hledat nové přístupy a pohledy, jsme kreativní, rádi si hrajeme a experimen-tujeme, ale ne na úkor funkce a kvality.

Součástí grafického ateliéru BLAKE připravujeme také e-shop, jenž bude fungovat jako kreativní dílna. Najdete zde originální produkty, které jsou ručně a s hravostí vyráběné, a do kterých vtiskáváme svou kreativitu a tedy kus sami sebe.